Живот

Нема мислења за прикажување

Популано

Одбрани постови

Мицкоски на средба со Палмер: Граѓаните се заложник на неодговорната и...

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денес заедно со партиска делегација оствари средба со заменикот помошник државен секретар на САД за Европа и Евроазија Метју...