Живот

Популано

Одбрани постови

Али Ахмети се пофали со заедничка фотографија со Робертсон – со...

Претседателот на Демократската унија за интеграција Али Ахмети на својот Твитер налог се пофали со заедничка фотографија со поранешниот генерален секретар на НАТО, лордот...