Живот

Популано

Одбрани постови

Трите клучни катастрофални точки во Договорот, според Мицкоски

Овој Договор има многу недостатоци, но има три клучни работи зошто е катастрофален, истакна во вечерашното гостување во емисијата „Клик плус“ на ТВ21, претседателот...