Здравје и убавина

Нема мислења за прикажување

Популано

Одбрани постови

Направете палента подобра од пржени компирчиња!

Ви се јадат пржени компирчиња, ама сакате поздрава варијанта? Ја имате. Потребни ви се: 4 шолји млеко, 1,5 шолји палента, 2 лажици зејтин, 70 грама сирење, лажичка сол, 3 лажици маслиново...