Здравје и убавина

Популано

Одбрани постови

Совршен кремаст намаз од спанаќ – се прави за 10 минути

Совршен кремаст намаз од спанаќ и сирење кој можете да го послужите и како предјадење со крекери. СОСТОЈКИ: 500 гр смрзнат спанаќ 2 помали главици кромид 2 лажици...