Северно од умот

Популано

Одбрани постови

Хрватска ја декласираше Аргентина (ВИДЕО)

Хрватска со убедливи 3-0 ја победи Аргентина во дербито од групата Д, Хрватите одат во следната фаза, а Аргентинците можеби ќе почнат да ги...