Рецепти

Популано

Одбрани постови

Палмер: Очекувам пристапувањето на Македонија во НАТО да помине мазно и...

Преземено од Либертас Шефот за Балканот во американскиот Стејт Департмент, Метју Палмер, верува дека поддржувачите на ВМРО-ДПМНЕ ќе гласаат на референдумот на 30 септември. Палмер,...