Рецепти

Нема мислења за прикажување

Популано

Одбрани постови

Направете екстра погачици од кечап (рецепт + видео)

Многу вкусни и меки. Погачици со интересна состојка – кечап, поради кој имаат неодолив вкус и боја. СОСТОЈКИ: 900 гр брашно 250 гр маргарин 200 гр кечап 1 јајце 300...