Инересно

Популано

Одбрани постови

Владата ќе одбележува годишнина од Рамковниот договор

Владата на денешната 82. седница ја усвои информацијата за одбележување на годишнината на потпишувањето на Рамковниот договор, информираат од владината прес-служба. Во таа насока Владата...

Pray for Grease