bukefal

7582 ПОСТОВИ 0 КОМЕНТАРИ

Популано

Одбрани постови

Руската амбасада реагираше и на ставот на Николоски од ВМРО-ДПМНЕ

Од руската амбасада во Скопје на Твитер реагираа и на ставот на потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски, за протераниот руски дипломат од Македонија. „Москва не...