bukefal

7582 ПОСТОВИ 0 КОМЕНТАРИ

Популано

Одбрани постови

(ВИДЕО) Мицкоски: Не дозволувајте Заев да ве камшикува, на 30-ти септември...

Средбата помина во еден пријателски убав амбиент. Ги разменивме мислењата околу актуелните политички случувања во државата. Ги кажавме нашите аргументи, ги слушнавме позициите...