bukefal

7582 ПОСТОВИ 0 КОМЕНТАРИ

Популано

Одбрани постови

Јаневски за ДЕНЕШЕН: Со консултативниот референдум СДСМ и ДУИ се во...

Со оглед на тоа што Зоран Заев денеска најави консултативен референдум за Северна, веднаш да расчистиме една заблуда, а таа е дека за...