Голема грешка во кариерата на Цеца? Ја одбила хит песната која наместо неа ја испеа Тамара Тодевска (видео)

АКЦИЈА
loading...

Цеца Ражнатовиќ во текот на кариерата снимила бројни дуети и тоа најчесто со колегите со кои приватно се дружи. Меѓутоа, еден, коој беше исклучително популарен го одбила. На фолк ѕвездата првично и било понудено да ја сними дуетската песна „Се*с“ со групата „187“.

На крајот не дошло до соработка со Цеца, а овој хит на крајот момчињата од групата го отпеале со Тамара Тодевска.
-Бевме во преговори со Цеца. Поради некои други околности не се оствари нашата соработка“, кажал Бане од групата „187“ во емисијата „Кој ви даде термин“.
Тој истакнал дека Цеца доколку прифатеше би направила одлична работа, но како што појасни изборот на Тамара се покажал како вистински погодок за овој хит дует.

loading...