Следниот вторник е неработен

АКЦИЈА
loading...

Успение на Пресвета Богородица- Голема Богородица, 28 август (вторник), е неработен ден за граѓаните од православна верисповед во Република Македонија, соопшти денеска Министерството за труд и социјална политика.

Од Министерството им го честитаат празникот на граѓаните од православна верисповед во Република Македонија.

Курир.мк

loading...