Александра Заева популарна на грчките телевизии

АКЦИЈА
loading...

Александра Заева, ќерката на премиерот Зоран Заев се почесто може да се види во емисиите од забавен карактер на грчките телевизии, пренесува дописникот на еМагазин од Солун.

Најчестите коментари се дека е секси и згодна, а не изостануваат и информациите дека студирала во Солун.

Се коментира и дека е очигледно е под големо влијание на модните трендови.

Медиумите ги анализираат нејзините фотографи на нејзиниот Инстаргам профил, а подвлекуваат дека има и доста фотографии направени на Акрополис во Атина и дека одмара и на Халкидики во семејната куќа на Заеви.

loading...