Шилегов по митингот на ВМРО-ДПМНЕ: Го исчистивме ѓубрето, како и секогаш

АКЦИЈА
loading...

Градоначалникот на Град Скопје, Петре Шилегов утрово објави фотографии од ноќното чистење на улицата пред Влада, на која се гледа ѓубрето што го оставиле присутните на протестот.

„Го исчистивме ѓубрето. Како и секогаш“, напиша Шилегов на Фејсбук.

loading...