Заев се покаја што има Твитер, твитерџиите му порачаа: Во историјата ќе бидеш запишан како најголем предавник

АКЦИЈА
loading...

Република Илинденска Македонија е решение за кое сум подготвен да водам напред, приклучете се, напиша вчера на својот профил македонскиот премиер откако објави дека прифатил Илинденска Македонија, промена на устав и Ерга Омнес.

Твитерџиите навистина се прилучија, но не на тој начин што го посакуваше Заев.

Некои од коментарите не се за прикажување во јавност, без разлика што се интересни.

Република

loading...