Најдобрите твитови за овогодинешната Евровизија

АКЦИЈА
loading...

„Евровизија“ секоја година е една од омилените теми на твитерџиите. Тие и овој пат во текот на првото полуфинале напишаа што мислат за нашите претставници „Ај кју“, ама и за учесниците од другите земји. Ова се некои од најинтересните твитови со хаштагот #евровозија2018.

reporter.mk

loading...