Охрид добивa прекрaсен и поинаков кaфе бaр (Галерија)

АКЦИЈА
loading...

НОВО ВО ОХРИД: Бидете дел од отворањето на атрактивниот кафе бар “The Vault”.

Во Понеделник, 30-ти април Охрид ќе добие нешто ново, уникатно и современо – кафе барот “The Vault” ќе ги отвори своите врати за сите љубители на кафе и вкусни деликатеси.

Доколку баравте нов изговор за дружење со пријателите, The Vault е вистинскиот избор за Вас. Спојот на прекрасниот амбиент и услуга ќе ве издвои од секојдневието. Новиот кафе бар “The Vault” се наоѓа во центарот на Охрид (до LC Waikiki) и со нетрпение ги очекува првите гости кои несомнено ќе уживаат во пријатната атмосфера и креативната услуга.

loading...