(ВИДЕО) Руска пејачка снимена како задоволува познат водител за време на модна ревија

АКЦИЈА
loading...

Руската поп-ѕвезда Јулија Берг е фатена како со својата рака го задоволува водителот Дмитри Торин за време на една модна ревија во Москва.

Снимката која настанала со мобилен телефон, а чиј автор сè уште не се знае, ја прикажува пејачката како го допира меѓуножјето на водителот и гледа во друг правец додека нејзината рака е прекриена со неговиот капут. Во текот на сексуалниот акт, водителот ја бакнувал во вратот и ѝ шепотел на уво.

Видеото станало вирално на социјалните мрежи и многумина веднаш заклучиле дека пејачката навистина го задоволува водителот иако таа ги отфлила ваквите обвиненија.

“Тука нема ништо сексуално! Ве молам не им верувајте на гласините”, порачала Јулија на социјалните мрежи и се заканила со судски санкции доколку снимката не биде отстранета.

Но, се чини дека нејзините тврдења не се доволно убедливи.

“Имаше задоволување, го видов со свои очи”, напишал еден следбеник на нејзиниот Инстаграм профил, додека друг следбеник искоментирал: “Секако дека ова е смешно, но тие се наоѓаат помеѓу луѓе и не се животни”.

Видеото погледнете го тука

loading...