Вчера вечер Струмичанец со копач го искршил цело казино (ВИДЕО)

АКЦИЈА
loading...

Вечерва на социјалните мрежи се појавија видео од казино кое комплетно уништено. Речиси сите апарати се демолирани.

Се претпоставува дека се уништени преку педесет слот машини. Повеќе информации за настанот ќе се обидеме да дознаеме во текот на утрешниот ден.

Сите казина ова да ги снајде оти многу фамилии уништија !

Публикувахте от Владимир Христовски в 21 март 2018 г.

loading...