ЉУПКА МИТРОВА – ЖЕШКА ГАЛЕРИЈА

АКЦИЈА
loading...

Преубавата струмичанка Љупка Митрова, која е особено популарна на социјалните мрежи го привлече вниманието од јавноста со објавувањето на фотографии со актуелниот премиер, со кого биле во некакви роднински односи.

По разводот со својот поранешен сопруг, 30 годишната Митрова, која патем е мајка на две ќерки, објави дека е во врска со исто така популарниот учесник на едно реално шоу и победник на истото, Дарко Спејко.

‘You are my Art, i’ll adore you for a lifetime ..’

A post shared by Ljupka Mitrova (@ljupka_mitrova) on

loading...