Сините очи кои го освоија светот!

АКЦИЈА
loading...

Девојчето Клаудија Рамирез оди во градинка а за нејзината убавина и овие сини очи зборува целиот свет.

Нејзините огромни сини очи го фасцинираат модниот пазар па така малата Клаудија стана заштитно лице на големи брендови.

Таа има и постари сестри, како и брат кој мајката пробува исто така да го однесе чекор подалеку, но публиката најмногу реагира на Клаудија, која веќе ја носи титулата за најубаво девојче.

Инстаграм профилот на малата убавица го води нејзината мајка.

Галерија:

loading...