Ким Кардашијан се соблече на Инстаграм и ги полуде сите! 16+ (ФОТО)

АКЦИЈА
loading...

Ким Кардашијан се соблече на долен веш и ги полуде сите! Ненамерно ги покажа своите… (ФОТО)

Ким Кардашијан очигледно не размислува да престане со објавување на фотографии каде го покажува нејзиното тело.

Американската старлета објави две нови провокативни фотографии кои прилично многу привлекоа внимание во јавноста.

На првата слика во која Ким позира во долен веш за помалку од еден ден достигна 1,4 милиони лајкови.

bathroom selfie on set @calvinklein #MyCalvins

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Tape Trick #2008

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

📸

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Rise & Grind

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

BTS

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

loading...