Идеален подарок под Новогодишната елка со кој најмногу ќе ја изненадите!

АКЦИЈА
loading...

Новогодишната атмосфера се чувствува по улиците, домовите и кафулињата низ земјата. Овие мигови се најубава прилика да бидеме со најблиските и да ја споделиме нашата љубов и внимание со нив.

Еден од начините да го направиме истото е да им подариме нешто што ќе им остане во сеќавање. Многу често наидуваме на дилема кога се работи за избор на подарок. Некогаш немаме идеја, а некогаш пак не сме сигурни дали тој подарок ќе им се допадне. Затоа, ние сакаме да споделиме со Вас неколку предлог идеи кои би можеле да ги решат Вашите дилеми околу изборот на подарок за Вашата најмила.

1. Ајфон и бежични слушалки, слика и прилика за совршен подарок

Живееме во време во кое телефонот ни е неопходна алатка за преживување. Тој е дел од нашето секојдневие и слободно можеме да кажеме дека поголемиот дел од нашиот живот, разговорите со пријателите, нашите фотографии, распореди, потсетници и извор на информации се собрани во тој мал уред. ,,iSTYLE’’ се тука да ни го понудат најдоброто кога станува збор за мобилна телефонија. ,,iPhone’’ е лидер кога станува збор за сите перформанси кои може да ги понуди еден телефон.

Доколку таа е вљубеник во музиката, тука се и бежичните слушалки ,,AirPods’’ , решение на сите проблеми со кои се соочуваат оние кои не можат да си го замислат тренингот во теретана, трчањето на кеј или движењето низ градот без музика. Без заплеткување, со автоматско поврзување, овие ,,паметни’’ слушалки чувствуваат кога ги вадите од уво и сами уклучуваат пауза. Зарем има нешто подобро од овој подарок од музиката? За овие Новогодишни празници посетете ги ,,iSTYLE’’ и израдувајте ја со подарок на кој ниеден човек не може да одолее.

2. ‘Armarium’ персонализиран подарок за неа

Бесценето е да се види радоста на лицата на нашите најблиски кога во рацете држат прекрасен подарок од ,,Armarium’’. Бескрајните можности за избор на шал, кошула или друг аксесоар, со можност да за персонализирање на истите, се идеалниот подарок за претстојните празници. Во потрагата по совршени новогодишни подароци, без губење на време, ,,Armarium’’ ќе се погрижи за идеалниот подарок да биде прекрасно спакуван и доставен до личноста која сакате да ја израдувате.

Доколку не сте сигурни во изборот, едноставно подарете ,,Armarium’’ вредносен ваучер.

3. Секси долна облека

Жените се најпосакувани во заводлива долна облека. Одберете нешто чипкано и романтично, бојата нека биде по ваш вкус, нема да погрешите.

Преземи купон од Групер

4. Топла прегратка од Топ Шоп

Нов сет на топли прегратки со ,,Дормео Warm Hug’’. Замотајте ја саканата во најмекото и најтоплото ќебенце до сега. Новиот ,,Дормео Warm Hug’’ сет оваа година доаѓа со 8 специјални пораки што ќе ја разнежнат, ќе ја инспирираат и ќе ја израдуваат. Овој нов сет на ќебе и фина перница е совршен за ладните денови.

Ако вашата најмила сака да се стопли на омилената фотеља или тросед по напорниот ден или да прочита убава книга, ништо нема така да ја загрее како ,,Дормео Warm Hug’’ сетот. Боите и материјалите одговараат за сите пригоди и на секаков стил на уредување, а комбинацијата на крзно и префинет плиш ќе придонесе за елегантен и модерен изглед на домот. Овој сет е одличен подарок за љубената, атрактивен, практичен и впечатлив, со инспиративна порака проткаена во секое ,,Warm Hug’’ ќебенце.

5. Органска козметика совршена за зимските денови

До 83% попуст на органска козметика за лице и тело по избор од Omega Research

Преземи купон од Групер

6.Рачно изработен накит за модерна девојка

Сега Ве носиме во светот на ,,One Popcorn’’, полимерната глина, епоксидната смола, рачната изработка, уникатноста и создавањето во боја. Точки, линии, експлозија од бои, експанзија од креативност во различни димензии, во форма на накит, привезоци и секаков вид модни додатоци кои раскажуваат приказна за ,,бохо’’ стилот инспириран од Африканските племиња. Создадени со многу љубов, спакувани на еден поинаков начин, моден одраз на веќе изградени модни стилови со цел одвојување од секојдневието и урбаното потенцирање на различноста. Доколку таа е поразлична од другите, ова е совршениот подарок за неа.

loading...