Останато

ЕДЕН ОД ОБВИНЕТИТЕ ЗА 27.АПРИЛ ИЗВАДЕН СО БРЗА ПОМОШ ОД СУДНИЦА:...

Судењето за случувањата во Собранието на Република Македонија на 27 април минатата година продолжува утре, откако денешното рочиште судијката Добрила Кацарска го одложи поради...

Пратениците Арнаудов и Василевски се „мислат“ дали ќе гласаат за одземање...

Пратениците Арнаудов и Василевски со идентични изјави како денот кога беа запрашани дали би ги поддржале уставните измени, не знаат дали ќе гласаат за...

Време

Скопје
light rain
5 ° C
5 °
5 °
86 %
6.7kmh
90 %
Wed
4 °
Thu
7 °
Fri
7 °
Sat
6 °
Sun
7 °

Реклами